ERGO Hestia ubezpieczenie podróży zagranicznej

 

Planując wakacyjny wyjazd za granicę i pakując walizki przed rozpoczęciem urlopu, nie zapomnij o polisie podróżnej ERGO Podróż.

 

NIezależnie od tego czy planujesz uprawiać niebezpieczne sporty, aktywnie wypoczywać, podjąć wakacyjną pracę, czy po prostu czytać książkę na leżaku i leniuchować, niezbędnym elementem każdej podróży zagranicznej powinna być polisa podróżna od kosztów leczenia za granicą. ERGO Hestia oferuje takie ubezpieczenie wraz z niezbędnymi dodatkami w pakiecie ERGO Podróż i tym samym zapewnia Ci:

  • Organizację pomocy medycznej i pokrycie kosztów leczenia, podczas zagranicznej podróży.
  • Całodobową pomoc Centrum Alarmowego​.
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobom trzecim (OC), w tym za szkody wyrządzone przez Twoje dzieci i zwierzęta​.
  • Ubezpieczenie bagażu, również np. wózki dziecięce, sprzęt fotograficzny.
  • Ubezpieczenie NNW​.

​Dodatkowo, ubezpieczenie ERGO Podróż możesz rozszerzyć m.in. o uprawianie ryzykownych sportów czy wykonywanie pracy fizycznej, otrzymując ochronę od następstw wypadków związanych z wykonywaniem pracy, za którą otrzymujesz wynagrodzenie.

 

W pakiecie ERGO Podróż najczęściej występujące choroby przewlekłe (zgodnie z listą zawartą w warunkach ogólnych) objęte są teraz zakresem ubezpieczenia bez pobierania dodatkowej składki.

 

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń podróżnych w ERGO Hestii.