Szkolne ubezpieczenie NNW dla dzieci w ERGO Hestia

 

Bezpieczeństwo dziecka to priorytet dla rodziców. Dlatego szczególnie we wrześniu, kiedy nasze pociechy wracają do szkoły, warto pomyśleć o ich dodatkowej ochronie. ERGO Hestia ma odpowiednie produkty w tym zakresie..

 

Dzieci mają wiele pomysłów, szczególnie podczas aktywności z rówieśnikami, a z pozoru niewinne zabawy mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje. Warto więc zabezpieczyć się przed finansowymi następstwami nieszczęśliwych wypadków (np. złamań, trwałego inwalidztwa) oraz poważnych zachorowań.

 

Jaką ochronę ubezpieczeniową możemy zapewnić dzieciom w ERGO Hestii?

 

Ubezpieczenie na życie ERGO 4 - Zdrowie dziecka

To wsparcie finansowe w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń związanych ze zdrowiem, takich jak:

  • uszkodzenie ciała wskutek nieszczęśliwego wypadku
  • wystąpienia jednej z 20 poważnych chorób najczęściej dotykających dzieci (w tym neuroboreliozy spowodowanej przez kleszcze).
  • w przypadku poważnego zachorowania dziecka, klient może liczyć na wypłatę 100% sumy ubezpieczenia. Przykładowo, jeśli w umowie ubezpieczenia wybrana została suma ubezpieczenia w wysokości 200 000 zł, to właśnie taka kwota zostanie wypłacona klientowi.

Global Doctors

Jest ubezpieczeniem, które w razie poważnego zachorowania dziecka, pozwoli na organizację i pokrycie kosztów leczenia w najbardziej renomowanych klinikach na świecie. To szczególnie ważne w tak skrajnych sytuacjach jak choroba – rodzic nie musi martwić się kosztami, transportem za granicę, noclegiem i wyborem szpitala lub kliniki – jest to realizowane w ramach ubezpieczenia.

 

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń dla dzieci w ERGO Hestii.