W razie wypadku lub kolizji w ramach usługi assistance, w każdym towarzystwie ubezpieczeń klientom przysługuje samochód zastępczy. O ile oczywiście taka opcja została wcześniej wykupiona. Podobnie jest w ERGO Hestii, ale ...

 

Oprócz auta zastępczego klient może wybrać inne sposoby poradzenia sobie z brakiem własnego samochodu w czasie jego naprawy. ERGO Hestia w ramach assistance daje klietom wybór i mogą oni skorzystać z alterantywnych usług m.in. z firmy taksówkowej EcoCar, co w dużych miastach jest często praktyczniejszą opcją niż samochód. Są jeszcze inne możliwości, o których piszemy poniżej.

 

Jak to działa?

Przedstawiciel Hestii dzwoni do klienta i proponuje mu możliwość skorzystania z usług korporacji EcoCar. Po wyrażeniu zgody, klient otrzymuje doładowanie środków w aplikacji EcoCar, które może wykorzystać w dowolnym czasie na przejazdy taksówkami tej firmy. Usługa dostępna jest w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście.

 

A może hybryda lub rower?

Klienci ERGO Hestii mogą też skorzystać w Warszawie z hybrydowych samochodów na minuty w ramach usługi jednej z firm carsharingowych. Bardzo ciekawą propozycją dla osób aktywnych jest możliwość rezygnacji z samochodu zastępczego i otrzymania w zamian, na własność, nowego roweru.

 

Oczywiście decyzja zawsze należy do klienta, ale chyba fajnie jest mieć wybór.