Ubezpieczenie na życie w Hestii do kredytu

 

Dzięki ubezpieczeniu na życie w pakiecie ERGO 4 można ubezpieczyć swoje życie i zabezpieczyć rodzinę w razie naszej śmierci. Jednak dzięki atrakcyjnym stawkom ERGO 4 stanowi również świetny produkt do zabezpieczenia kredytu, którego może wymagać od Ciebie bank. Zobacz przykładowe stawki.

 

Ubezpiecz życie niedrogo, ale pewnie i dobrze

Najczęściej szukamy jak najtańszej opcji ubezpieczenia do kredytu, żeby tylko pokazać w banku dokument i otrzymać finansowanie. Oczywiście ubezpieczenie kredytu to tylko potoczna nazwa. Ubezpieczasz przecież siebie i zabezpieczasz rodzinę oraz bliskich przed finansowymi skutkami swojej śmierci. Z ubezpieczeniem w pakiecie ERGO 4 możesz to zrobić nie tylko tanio, ale również dobrze. Spłata kredytu przez ubezpieczyciela w razie śmierci ubezpieczonego, to jeden z najważniejszych i najprostszych sposobów zapewnienia bezpieczeństwa finansowego swoim spadkobiercom, gdy nas zabraknie. W pakiecie ERGO 4 można uzyskać nawet 10 000 000 zł sumy ubezpieczenia. Są to oczywiście rzadkie przypadki, więc poniżej prezentujemy częściej spotykane przykłady i stawki.

 

Zobaczmy najpierw ile zapłaci 30-letnia singielka pracująca w korporacji, która planuje zakup mieszkania i potrzebuje kredytu w kwocie 200 000 zł na 30 lat.

e4 kobieta

 

 

Drugi przykład to przedsiębiorca w wieku 40 lat, ojciec dwójki nastoletnich dzieci, który chce zabezpieczyć rodzinę w razie, gdyby jego bliscy pozostali sami z kredytem wziętym na dom pod miastem. Do spłaty pozostało im jeszcze około 400 000 zł przez kolejne 22 lata i na taką kwotę postanowił ubezpieczyć się nasz klient.

e4 men

Doatkowe zalety pakietu ERGO 4 to:

  • umowa może być zawarta na okres kredytowania
  • stała składka przez cały okres spłaty kredytu
  • suma ubezpieczenia może się zmniejszać zgodnie z malejącym zobowiązaniem kredytowym
  • suma ubezpieczenia do 10 000 000 zł
  • polisa z cesją wystawiana od razu u agenta
  • oprócz śmierci dodatkowo możliwe ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania lub wypadku, które umożliwi pokrycie kosztów leczenia

 

Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.