ERGO Hestia wyborem kierowców

 

ERGO Hestia zajęła 1 miejsce w tegorocznym rankingu "Marka Nr 1" (dawniej Wybór Kierowców). Kierowcy badani przez serwis wyborkierowcow.pl ocenili pracę czołowych ubezpieczycieli w Polsce.

"Marka Nr 1" to niezależny program badań satysfakcji w branży motoryzacyjnej. W 9 kategoriach oceniane są marki i modele samochodów oraz usługi i produkty związane z motoryzacją. W tej edycji czytelnicy wypełnili ponad 120 tysięcy ankiet wskazując również towarzystwa ubezpieczeń, które ich zdaniem cieszą się największym zaufaniem. ERGO Hestia zajęła 1. miejsce w tym rankingu, a oceniano m.in. sprawność likwidacji szkód oraz jakość obsługi klienta na różnych etapach kontaktów klient - firma.

 

ERGO Hestia wdrożyła i wciąż rozwija nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają klientom m.in. cyfrową obsługę roszczeń oraz samodzielną likwidację niewielkich szkód m.in. dzięki wideo oględzinom i aplikacji AutoWycena. Nieustanne dążenie do uproszczenia i podnoszenia jakości procesów likwidacji szkód przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i wykwalifikowanej kadry prowadzi do przyspieszenia wypłaty odszkodowań i tym samym zwiększenia satysfakcji klientów, którzy w trudnej sytuacji życiowej, stając w obliczu szkody majątkowej lub osobowej, oczekują fachowej, szybkiej i adekwatnej pomocy.