ERGO Podróż a COVID-19

 

Pakiet ERGO Podróż chroni podczas wyjazdów zagranicznych również w czasach pandemii. Koszty leczenia za granicą w przypadku zachorowania na COVID-19 zostaną pokryte z polisy podróżnej bez konieczności wykupowania dodatkowego rozszerzenia.


W ramach pakietu ubezpieczeń turystycznych ERGO Podróż ochrona będzie obejmować zachorowania na koronawirusa, nawet w przypadku ogłoszenia epidemii. Tego typu zakażenia (z uwzględnieniem nagłego pogorszenia stanu zdrowia) znajdują się w zakresie każdego wariantu ubezpieczenia. Co ważne, nie trzeba wykupować żadnych dodatkowych rozszerzeń. Ochrona również nie ma limitów ze względu na region czy ostrzeżenia na stronie MSZ.

 

Ubezpieczony, który zostałby zarażony koronawirusem, może liczyć na pomoc medyczną do wysokości sumy ubezpieczenia Kosztów Leczenia, zgodnie z wybranym wariantem ubezpieczenia: 200 000 zł, 500 000 zł lub 1 000 000 zł.
Dodatkowo, jeśli konieczny byłby transport poszkodowanego do kraju, to jego koszty nie konsumują sumy ubezpieczenia na leczenie medyczne.

 

Więcej na temat ubezpieczeń podróżnych w ERGO Hestii znajdziesz w zakładce Ubezpieczenia podróżne.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami i życzymy udanego, najlepiej aktywnego i bezpiecznego wypoczynku.