ERGO4 pakiet ubezpieczeń na życie to oferta 4 indywidualnych ubezpieczeń na życie i zdrowie, które mogą okazać się niezastąpioną pomocą w razie wypadku lub choroby.

 

Modułowa konstrukcja i dobór ryzyk umożliwiają skonstruowanie oferty dopasowanej do aktualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. Co więcej, w jednym pakiecie można ubezpieczyć nie tylko swoje życie i zdrowie, ale również małżonka/partnera oraz dzieci.

 

Pakiet ERGO4 składa się z następujących ryzyk, z których każde występuje w 3 wariantach, a sumy ubezpieczenia można dostosować indywidualnie:

  • Ubezpieczenie życia - zabezpieczenie rodziny i bliskich w razie śmierci ubezpieczonego do kwoty nawet 10 mln złotych. Pieniądze mogą pomóc w spłacie kredytów i zapewnić rodzinie w przyszłości odpowiedni poziom życia.
  • Uszkodzenie ciała i niezdolność do pracy - ubezpieczenie, które zapewnia odszkodowanie w razie choroby lub wypadku np. samochodowego. Często w takiej sytuacji poszkodowani tracą możliwość świadczenia pracy zarobkowej i brakuje im środków do życia. Możliwe są różne warianty wypłaty odszkodowania: wypłata jednorazowa, miesięczna lub w formie dożywotniej renty.
  • Poważne zachorowanie - niestety warunki w jakich żyjemy i szybkość codziennego życia powodują, że zachorowalność na poważne choroby w tym nowotwory, rośnie. Odpowiednie ubezpieczenie pozwoli zabezpieczyć środki na leczenie i umożliwi przetrwanie najcięższych momentów. Suma ubezpieczenia wynosi nawet 200 000 zł, a ochroną można objąć aż 50 chorób. Co więcej roszczenie z polisy można składać wielokrotnie.
  • Zdrowie dziecka - jest to ubezpieczenie gwarantujące pieniądze na leczenie w razie wypadku lub ciężkiej choroby dziecka. Suma ubezpieczenia wypadkowego może wynosić nawet 200 000 zł, a zachorowanie dotyczy aż 20 chorób w tym nowotworów. W takim przypadkach pieniądze mogą ratować życie, a już na pewno ułatwić i przyspieszyć powrót dziecka do zdrowia.
  • Global Doctors (dawniej Best Doctors) - jako uzupełnienie, ale również ogromnie ważny element ochrony oferujemy ubezpieczenie zdrowia do 2 mln Euro. Global Doctors zapewnia organizację i pokrycie kosztów leczenia za granicą na podstawie drugiej diagnozy m.in. chorób nowotworowych i wieńcowych. Dowiedz się więcej na temat Global Doctors (dawne Best Doctors).

ERGO 4 jako zabezpieczenie kredytu - zobacz przykładowe stawki

Zapoznaj się z broszurą i wariantami ubezpieczeń w pakiecie ERGO4

Skontaktuj sie z nami w celu przygotowania oferty i ewentualnego przystąpienia do ubezpieczenia.