ERGO Hestia ubezpieczenia na życie

 

Ubezpieczenia na życie w ERGO Hestia Życie. Prezentujemy najnowszą odsłonę grupowych ubezpieczeń na życie w ERGO Hestii. Jest to nowa oferta dla klientów indywidulanych (tzw. Grupa Otwarta - Hestia Razem) oraz dla firm. Nowością jest też nowoczesny system do sprzedaży i obsługi polis, który przyspiesza, ułatwia i uprzyjemnia wszystkie procedury związane z zawarciem polisy życiowej.

 

Pakiet Hestia Razem to ubezpieczenie dla każdego indywidualnego klienta oparte na Grupowym Ubezpieczeniu na Życie Pracowników i ich Rodzin Hestia Rodzina. Z tej oferty może jednak skorzystać każdy, bez względu na fakt czy jest zatrudniony, czy nie. Klienci indywidualni tworzą wspólnie grupę ubezpieczonych.

 

Nowa, zaprezentowana właśnie odsłona pakietu Hestia Razem to lepszy, bardziej dopasowany do wymagań klientów zakres świadczeń i sum ubezpieczenia. Zakres ochrony można kształtowac w ramach 9 zróżnicowanych (zakresem i ceną) wariantów w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Składka miesięczna zaczyna się już od 30 zł. Zobacz wysokość świadczeń i składki w poszczególnych wariantach ubezpieczenia.

 

Dodatkowo w ramach oferty Grupy Otwartej - Hestia Razem można wykupić ochronę Best Doctors na wypadek poważnych zachorowań w tym na nowotwór czy schorzenia kardiologiczne. Suma ubezpieczenia 1 000 000  Euro w roku polisowym (2 000 000 Euro w czasie obowiązywania polisy) obejmuje drugą opinię medyczną i w przypadku takiej konieczności, pokrycie kosztów leczenia za granicą przez światowej klasy specjalistów w renomowanych klinikach.

 

Grupowe Ubezpieczenie na Życie Pracowników i ich Rodzin Hestia Rodzina - elastyczna oferta skierowana do małych, średnich i dużych firm, teraz zyskuje dodatkowe uzupełnienie w postaci nowoczesnego systemu do obsługi polis i świadczeń ubezpieczeniowych. Dzięki temu narzędziu klient na poczekaniu otrzyma ofertę ubezpieczenia pracowników w kilku wariantach, a późniejsza obsługa zawartej polisy i wypłata świadczeń również będzie sprawna, przejrzysta i zgodna z najwyższymi standardami obsługi w grupie ERGO Hestia. W ofercie dla firm również dostępne jest wspomniane wyżej ubezpieczenie od poważnych zachorowań Best Doctors.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu poznania szczegółów oferty.