Ubezpieczenia podróżne w ERGO Hestii

 

Sezon zimowy w pełni, a ferie, w zalezności od regionu Polski, albo się już rozpoczęły, albo wkrótce się zaczną. Szczególnie teraz warto pamiętać o odpowiednim ubezpieczeniu zarówno dla nas jak i naszych dzieci. Oferujemy wybrane produkty z dodatkowymi zniżkami, tak aby klienci mogli sobie pozwolić na jak najlepiej dopasowany zakres ubezpieczenia.

 

W ofercie ERGO Hestii znajdują się trzy główne rodzaje ubezpieczeń osobowych, na które warto zwrócić szczególną uwagę w okresie zimowego wypoczynku:

  • Pakiet ERGO Podróż - dla planujących wypoczynek za granicą. Rozszerzenie o narciarstwo, snowboard i inne sporty zimowe oraz letnie (np. nurkowanie, wspinaczka)) gwarantuje odpowiedni zakres ochrony dla niemal każdej aktywności. Dodatkowo w pakiecie można ubezpieczyć sprzęt sportowy np. narciarski
  • Pakiet ERGO Sport - dla sportowców i ludzi aktywnych w Polsce i za granicą. Zapewni środki finansowe i opiekę medyczną w razie kontuzji czy poważnego wypadku. Pokrywa m.in rehabilitację na najwyższym poziomie i zawiera ubezpieczenie NNW, OC w życiu prywatnym, transport medyczny, świadczenia szpitalne oraz szeroki zakres ubezpieczeń dodatkowych wraz z profesjonalną opieką Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym. Ubezpieczeniem ERGO Sport mogą być objęte zarówno tradycyjne amotorskie dyscypliny sportowe, jak również sporty ryzykowne, ektremalne czy nawet sport uprawiany zawodowo.
  • NNW - ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oferowane dla klientów indywidualnych i firm. Jest to podstawowe ubezpieczenie, które gwarantuje ochronę w postaci środków finansowych w razie wypadku w życiu codziennym lub podczas aktywności sportowych. NNW zapewnia wypłatę, której wysokość uzależniona jest od wykupionej sumy ubezpieczenia i szkód zdrowotnych (uszczerbku) jakie poniósł ubezpieczony.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami i życzymy udanego wypoczynku. Najlepiej aktywnie, na świeżym powietrzu i nie ważne czy w górach czy w tropikach.