Profilaktyka nowotworowa

 

Od wielu lat październik związany jest z promocją świadomości i profilaktyki nowotworowej. W tym kontekście chcemy przypomnieć o ubezpieczeniu na życie ERGO 4 oraz Global Doctors.

 

W propagowaniu świadomości nowotworowej równie ważne jak zdrowy tryb życia i regularne badania kontrolne jest również zabezpieczenie finansowe na wypadek poważnej choroby. Przy tej okazji przypominamy, że ERGO 4 to produkt zabezpieczający finansowo na wypadek wystąpienia poważnego zachorowania zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Jego elastyczność pozwala na dostosowanie zakresu oraz sumy ubezpieczenia do indywidualnej sytuacji i możliwości klienta.

 

W swojej ofercie ERGO Hestia posiada również ubezpieczenie Global Doctors, które gwarantuje dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów za granicą. Dorośli oraz dzieci posiadający polisę mogą liczyć na pełne finansowanie leczenia w najbardziej renomowanych klinikach zagranicznych, jak również pokrycie kosztów z nim związanych, m.in. transportu do/z miejsca udzielania świadczenia medycznego i zakwaterowania.

 

Dowiedz się więcej zarówno o indywidualnych jak i grupowych ubezpieczeniach na życie dostępnych w ofercie ERGO Hestii.

 

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów oferty ubezpieczenia ERGO Hestia Życie przygotowanej indywidualnie dla Ciebie. Chętnie odpowiemy też na Twoje pytania lub wątpliwości dotyczące tego typu polis.