Ubezpieczeniami zajmujemy się od ponad 20 lat i prawie tak samo długo współpracujemy z ERGO Hestią. Dzięki doświadczeniu i pasji z jaką podchodzimy do swojej pracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom ochronę i obsługę ubezpieczeniową na najwyższym poziomie, znacznie wykraczającym poza standardy rynkowe. Posiadamy biura w Warszawie, ale obsługujemy klientów z całej Polski.

 

Od wielu lat prowadzimy przedstawicielstwo ERGO Hestii na Ursynowie, a nasze główne biuro mieści się w dzielnicy Mokotów niedaleko "Mordoru", Galerii Mokotów i C.H. Land. Dzięki dogodnej lokalizacji naszych biur przy stacjach metra (Ursynów, Stokłosy i Służew) jesteśmy łatwo dostępni dla tych, którzy zechcą nas osobiście odwiedzić. Jesli jest taka potrzeba, my rownież przyjeżdżamy do klientów.  Natomiast dzięki nowoczesnym technologiom i odpowiednim procedurom z powodzeniem realizujemy całą obsługę zdalnie, zarówno na terenie Warszawy jak i w całej Polsce. Naszą przewagą jest to, że choć wszystko możesz u nas załatwić zdalnie, to zawsze możesz nas również odwiedzić i osobiście porozmawiać o zakresie ubezpieczenia lub o likwidacji szkody, która Ci się przytrafiła.

Nasz zespół tworzą ludzie zaangażowani i odpowiedzialni, w różnym wieku, ale zawsze młodzi duchem. Zaufało nam tysiące klientów, którzy polecają nasze usługi znajomym i krewnym. Nasi klienci wiedzą, że mogą na nas zawsze liczyć.

Dołącz do nich, a na pewno się nie zawiedziesz.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu poznania szczegółów oferty.

 

ERGO Hestia Ursynów

 

biuro ERGO Hestii

 

ERGO Hestia Mokotów

 

ERGO Hestia agencja Ursynów i Mokotów