ERGO 4 ubezpieczenie na życie i ochronę zdrowia dla dziecka

 

Pakiet ERGO 4 Zdrowie Dziecka pozwala świadomie ubezpieczyć dziecko i zapewnić środki finansowe na pokrycie wydatków związanych z nagłą i kosztowną pomocą w razie choroby czy wypadku, na którą budżet rodzinny niekoniecznie jest przygotowany.

 

Najbardziej popularne ubezpieczenie dla dzieci, czyli szkolne NNW oferuje ograniczony zakres ochrony skupiający się na wypłacie środków za uszczerbek na zdrowiu związany z nieszczęśliwym wypadkiem i ewentualnie rehabiitacją. Proponowany przez ERGO Hestię pakiet ERGO 4 Zdrowie Dziecka to doskonałe rozszerzenie NNW oferujące nawet 200 000 zł realnej pomocy finansowej nie tylko w razie wypadku, ale co najważniejsze również w przypadku poważnej choroby. Odpowiednio wysoka kwota odszkodowania pomoże pokryć dodatkowe koszty leczenia, konsultacji czy rehabilitacji dziecka w ciężkich sytuacjach życiowych. W ERGO 4 można ubezpieczyć dziecko już od 3 miesiąca życia.

 

W pakiecie ERGO 4 dostępne jest także ubezpieczenie Best Doctors dla dziecka w dwóch wariantach ochrony. Takie ubezpieczenie zapewnia kosultacje, organizację i pokrycie kosztów leczenia w renomowanych zagranicznych klinikach na podstawie drugiej opinii medycznej, w przypadku poważnych chorób m.in. nowotworowych i wieńcowych. Suma ubezpieczenia może wynosić nawet 2 000 000 Euro.

 

Poniżej prezentujemy broszury dotyczące ochrony ubezpieczeniowej życia i zdrowia dziecka w ramach pakietu ERGO 4:

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą dobrać odpowiedni zakres ochrony ubezpieczeniowej dla Twojego dziecka.