Podobnie jak wielu pracowników większych i mniejszych firm, tak również pracownicy oraz agenci ERGO Hestii w większości pracują teraz z domu. Oprócz wspierania zdalnej pracy, pomocy klientom oraz bieżącej obsługi poprzez email, telefon i inne nowoczesne kanały komunikacji, próbujemy znależć sposoby na to, jak aktywnie i pożytecznie spędzić czas w domu.

 

Hestia dzieli się pomysłami na domowe aktywności, które pomogą poszerzyć horyzony, zadbać o zdrowie i nie zanudzić się podczas narodowej kwarantanny. W tym celu możecie zapoznać się z serią artykułów o różnej tematyce m.in. o kulturalnych-wirtualnych podróżach, dzięki którym zobaczycie najwspanialsze dzieła sztuki w największych muzeach świata.

 

Jako alternatywę dla wyjścia do teatru można potraktować udostępnione online przez Narodowy Instytut Audiowizualny spektakle i obejrzeć bezpłatnie m.in. takie dzieła jak: "Śluby Panieńskie" (reżyseria Jan Englert), "Rewizor" (reż. Jerzy Stuhr) czy "H" (reż. Jan Klata).

 

Ponadto można też skorzystać z porad dietetyka, który podpowie jak wzmocnić odporność, a Wojciech Fułek poleci książki które warto przeczytać - zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 

Wszystkie propozycje i linki do nich są na bieżąco uaktualniane i znajdziecie je na stronie #zostańwdomu.