Raport roczny ERGO Hestia 2019

 

Raporty Roczne prezentujące wyniki finansowe Grupy ERGO Hestia wyróżniają się swoją formą i treścią na tle innych tego typu publikacji. Stanowią pretekst i są doskonałą okazją, żeby powiedzieć o wiele więcej o firmie i za pomocą artystycznej kreacji zwrócić uwagę na ważne aspekty społeczne.

 

Od wielu lat sposób prezentacji wyników i ich forma jest efektem współpracy z młodymi artystami, laureatami Nagrody Specjalnej Prezesa ERGO Hestii - Piotra M. Śliwickiego, w organizowanym przez firmę konkursie Artystyczna Podróż Hestii.

 

Tematem przewodnim Raportu Rocznego ERGO Hestii za 2019 rok jest troska i wzajemna odpowiedzialność. Autor ilustracji - Bruno Neuhamer to artysta silnie zaangażowany w akcje społeczne. Na stronach publikacji opowiada baśniową historię, przygodę chłopca, który poznając podwodny świat jednocześnie zdobywa wiedzę o Morzu Bałtyckim i trapiących je problemach. Towarzyszy mu dziadek oraz syrenka. Przez ilustracje prowadzi nas wiersz – dla dzieci i dorosłych - autorstwa profesora Michała Rusinka.

Zobacz raport 2019 >>>

 

Zobacz pozostałe raporty roczne Grupy ERGO Hestia >>>