#TotalnieZdalnie

Klienci ERGO Hestii mogą teraz zdalnie zawrzeć umowę ubezpieczenia jednym kliknięciem. Proces nie wymaga żadnej dodatkowej aplikacji ani konta. Prościej i szybciej już się nie da. 

 

#TotalnieZdalnie daje możliwości jakich jeszcze do tej pory nie było. Cała obsługa opiera się na zasadzie PPZ - Prześlij, Potwierdź, Zapłać. Wszystko odbywa się zdalnie, jest proste i zajmuje bardzo mało czasu.

 

Pomysł polega na maksymalnym wykorzystaniu nowoczesnych systemów sprzedaży ERGO Hestii: iHestia, Jupiter i Syriusz. Oferują one możliwość łatwego generowania elektronicznych dokumentów , a wdrożone procedury nie wymagają podpisu klienta. Wystarczy, że klient wejdzie w przesłany do niego link i wpisze swój PESEL lub kod otrzymany SMS-em. To zajmuje zaledwie kilka sekund. Po akceptacji oferty przez klienta, automatycznie wygenerowana zostanie polisa lub certyfikat ubezpieczenia.

 

Ponadto po zdalnym zawarciu umowy ubezpieczenia majątkowego lub na życie, klient w dowolnym momencie może aktywować swoje indywidualne iKonto i swobodnie zarządzać online swoimi polisami w ERGO Hestii.

 

Zalety rozwiązania #TotalnieZdalnie:

  • Bardzo szybkie zawarcie ubezpieczenia
  • Brak konieczności instalowania jakichkolwiek dodatkowych aplikacji
  • Brak wymogu aktywowania konta klienta
  • Brak podpisów i dokumentacji papierowej
  • Brak skanowania jakichkolwiek dokumentów
  • Pełne dostosowanie do urządzeń mobilnych

 

Nowa funkcjonalność została wprowadzona na stałe i będzie z niej można korzystać również po zakończeniu pandemii.