Grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników - Hestia Rodzina.


Ubezpieczenia grupowe mają najszerszy zakres ochrony za stosunkowo niewielką składkę. Wynika to z rozkładu ryzyka ubezpieczeniowego na wiele osób w zakładzie pracy.


Główną umową w grupowym ubezpieczeniu na życie jest ubezpieczenie na wypadek śmierci ubezpieczonego z przyczyn naturalnych, która jest rozszerzana o śmierć wskutek NW (nieszczęsliwego wypadku), śmierć wskutek NW w pracy, śmierć w NW komunikacyjnym i śmierć w NW komunikacyjnym w pracy. Suma ubezpieczenia za zgon naturalny jest podstawą do wyliczania pozostałych świadczeń, które są wielokrotnością podstawy.

 

Oznacza to, że pracownik jest bardzo wysoko chroniony na wypadek śmierci w nieszczęśliwym wypadku w pracy, wypadku komunikacyjnym oraz wypadku komunikacyjnym w pracy. Ubezpieczenia grupowe dają ponadto szeroki wachlarz innych rozszerzeń, takich jak np. urodzenie dziecka czy pobyt w szpitalu, a wszystko to za bardzo atrakcyjną składkę.

 

Dowiedz się więcej o grupowym ubezpieczeniu na życie dla pracowników i ich rodzin Hestia Rodzina.

 

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów oferty ERGO Hestii na ubezpieczenia na życie, zarówno grupowe jak również indywidualne. Chętnie odpowiemy też na Twoje pytania lub wątpliwości dotyczące tego typu polis.