Elastyczny i nowoczesny pakiet ubezpieczeniowy ERGO 7 daje możliwość łatwego i szybkiego dostosowania zakresu ubezpieczenia do własnych potrzeb. W pakiecie dostępne są ubezpieczenia mienia oraz komunikacyjne (7 rodzajów ubezpieczeń), każde w 3 wariantach zakresowych.

 

W pakiecie ERGO 7 można ubezpieczyć kompleksowo siebie i majątek w tym samochody. Do wyboru jest aż 21 wariantów ochrony plus 7 ubezpieczeń dodatkowych:

  • Ubezpieczenie domu lub mieszkania wraz z mieniem od zdarzeń losowych lub All risk - w 3 wariantach: 1. podstawowy (akceptowany przez banki pod zabezpieczenie kredytu / cesję), 2. dom/mieszkanie z wyposażeniem od zdarzeń losowych i 3. pełny zakres All risk. Ubezpieczyć możemy mieszkanie lub dom z wyposażeniem, ogrodzeniem, ogrodem, nasadzeniami i meblami ogrodowymi oraz trwale zamontowanymi kamerami czy bateriami słonecznymi. W ramach All risk Hestia odpowiada również za szkody wyrządzone przez ubezpieczonego lub jego osoby bliskie - tzw. szkody własne. Oprócz domu i mieszkania można w pakiecie ERGO 7 ubezpieczyć również domek letniskowy lub dom w trakcie budowy.
  • Dom lub mieszkanie od kradzieży - również w 3 wariantach: podstawowym, rozszerzonym i All risk. Istnieje możliwość objecia ochroną architektury ogrodowej, ogrodzenia, nasadzeń oraz wandalizmu włącznie z graffiti. Posesja nie musi być ogrodzona, a meble ogrodowe nie muszą być przymocowane do gruntu, aby ubezpieczenie zadziałało.
  • Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym - 3 warianty: z sumą ubezpieczenia 200 000 PLN, 500 000 PLN i 2 000 000 PLN. W każdym z 3 wariantów ochrona działa na całym świecie. OC w pakiecie ERGO 7 to również odpowiedzialność za tzw. wężyki, czyli zalanie sąsiadów niezależnie od winy ubezpieczonego. Hestia odpowiada też za szkody związane z posiadaniem zwierząt domowych w tym psów bez względu na rasę oraz koni.
  • NNW - suma ubezpieczenia do 500 000 PLN - 3 warianty: podstawowy (zgon i trwałe uszczerbki), drugi wariant (dodatkowo koszty leczenia i rehabilitacji, dzienne świadczenie szpitalne, zawał serca i udar mózgu), trzeci wariant (obejmuje dodatkowo nowotwory złośliwe sutka lub prostaty, niezdolność do pracy i profesjonalną opiekę CPOP)
  • Auto Casco - 3 warianty ochrony: Wariant 1 - AC od całkowitej utraty pojazdu, Wariant 2 - standardowe AC od szkód częściowych, szkody całkowitej i kradzieży pojazdu oraz Wariant 3 - najpełniejsza ochrona Auto Casco w zakresie tzw. All risk. Każdy z wariantów posiada usługę samochodu zastępczego po kradzieży i każdy można dodatkowo rozszerzyć o Car Assistance (Wypadek, Awaria lub Turbo), bagaż, ochronę zniżek w AC.
  • NNW kierowcy i pasażerów - również dostępny jest w 3 wariatach z sumą ubezpieczenia 5 000 PLN, 15 000 PLN lub 60 000 PLN
  • OC komunikacyjne - trzy zakresy umożliwiają rozszerzenie podstawowej ochrony zgodnej z ustawą OC o dodatki takie jak: ubezpieczenie szyb, holowanie pojazdu, telefoniczny asystent prawny, pojazd zastępczy w razie zderzenia pojazdów spowodowanego przez kierującego ubezpieczonym pojazdem, ochrona utraty zniżki w OC.

Ubezpieczenie majątku w pakiecie ERGO 7 daje możliwość niemal pełnej ochrony dla Ciebie i rodziny (dodatkowo warto zadbać jeszcze o ubezpieczenie życiowe). Oprócz szerokiego i elastycznego zakresu, który można samemu kształtować, ERGO 7 oferuje również dodatkowe korzyści finansowe w postaci atrakcyjnych zniżek zakresowych, lojalnościowych i na kolejne grupy mienia, których ochronę ubezpieczeniową klient powierzy ERGO Hestii.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu poznania szczegółów oferty.